Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 2100087
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 2100087 Dial 2 1/4 D Off 10 0
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 2100087 |
| Manufacturer Part # | 2100087 |
| Height | 0.95" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 2100087 Knob [ 2-1/4" Dia ] [ Off 10-0] [mount .187"], [flat Position Up], Toastmaster Warmer

