$222.12
$245.08
Compare Price
You save
$22.96
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 2100088
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 2100088 2 Hr Timer Control Knob
Item:
#1146819
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 2100088 |
| Manufacturer Part # | 2100088 |
| Height | 0.95" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 2100088 2 Hr Timer Control Knob
$222.12
$245.08
You save
$22.96
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 2100088 2 Hr Timer Control Knob



