Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 211410001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 211410001 Nut Wing 1/4 20 Sst
Item:
#1244773
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 211410001 |
| Manufacturer Part # | 211410001 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 211410001 Nut Wing 1/4 20 Sst
$9.09
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 211410001 Nut Wing 1/4 20 Sst