Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 21272-0014 Scr Ms Slfcskhd Ni 10 2 4x1 1/4
Item:
#1246405
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 21272-0014 |
| Manufacturer Part # | 21272-0014 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 21272-0014 Scr Ms Slfcskhd Ni 10 2 4x1 1/4
$3.56
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 21272-0014 Scr Ms Slfcskhd Ni 10 2 4x1 1/4