Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 22031-0018
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 22031-0018 Bush Spl 1 7/16id3/8x1/ 16ky
Item:
#1246434
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 22031-0018 |
| Manufacturer Part # | 22031-0018 |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 22031-0018 Bush Spl 1 7/16id3/8x1/ 16ky
$120.27
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 22031-0018 Bush Spl 1 7/16id3/8x1/ 16ky

