Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 222600011
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 222600011 Chain Roller #35 Pitch N/d
Item:
#1246523
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 222600011 |
| Manufacturer Part # | 222600011 |
| Height | 1.15" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 222600011 Chain Roller #35 Pitch N/d
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 222600011 Chain Roller #35 Pitch N/d