Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 22273-0003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 22273-0003 Link Master #25 (ps200) N/d
Item:
#1245073
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 22273-0003 |
| Manufacturer Part # | 22273-0003 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 22273-0003 Link Master #25 (ps200) N/d
$35.79
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 22273-0003 Link Master #25 (ps200) N/d

