Free Shipping
Free Shipping
$1,574.71
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 22361-0003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 22361-0003 Hose Conn Flex Gas1 1/4 X72ssbp
Item:
#1245333
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 22361-0003 |
| Manufacturer Part # | 22361-0003 |
| Height | 2" |
| Width | 19.1" |
| Depth | 27.7" |
| Weight | 2.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 22361-0003 Hose Conn Flex Gas1 1/4 X72ssbp
$1,574.71
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 22361-0003 Hose Conn Flex Gas1 1/4 X72ssbp