Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Middleby Marshall -22450-0052 Motor Brush (set Of 2)
| Fits with Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | -22450-0052 |
| Manufacturer Part # | -22450-0052 |
| Height | 1.75" |
| Width | 1" |
| Depth | 0.38" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall -22450-0052 Brush Set 2pk, For Motor # 68-1098, .246" X .374" X .75" Long -has Spring & Metal Clip, Soldered On End., Middleb Marshall, Oven Js250 Ps250 Ps300 Ps310 Ps350 Ps360 Ps360wb70.

