Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 224500063 Envelope Coin 3 3/8x 6
Item:
#1245229
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 224500063 |
| Manufacturer Part # | 224500063 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 224500063 Envelope Coin 3 3/8x 6
$2.73
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 224500063 Envelope Coin 3 3/8x 6