$23.92
$24.63
Compare Price
You save
$0.71
(3%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 23126-0016
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 23126-0016 Elbow 90 Br Reduc Male 1/4x1/8
Item:
#1246813
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 23126-0016 |
| Manufacturer Part # | 23126-0016 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 23126-0016 Elbow 90 Br Reduc Male 1/4x1/8
$23.92
$24.63
You save
$0.71
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 23126-0016 Elbow 90 Br Reduc Male 1/4x1/8

