Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge aftermarket .
- Engineered to match existing Market Forge units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Market Forge 27363-0002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 27363-0002 Pilot Igniter Assy Nat
| Fits with Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 27363-0002 |
| Manufacturer Part # | 27363-0002 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 27363-0002 Nat Pilot Factory # Q345a1305 Tube Size 1/4", Flame Pattern W/ Igniter & Bracket, Lp Orifice A2233 # 262044, Nat Orifice A2232 #262043, For Ignition Control Module F393 Ca-246 # 441250, Middleby Marshall, Oven Ps200-r68 Ps220fs-r68 Ps224-r68 Ps310 Ps360.

