Free Shipping
Free Shipping
$1,019.41
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 27381-0066 Motor 1/3hp200 240v 50/ 60hz1ph
Item:
#1247557
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 27381-0066 |
| Manufacturer Part # | 27381-0066 |
| Height | 7.2" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 13.4" |
| Weight | 20.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 27381-0066 Motor 1/3hp200 240v 50/ 60hz1ph
$1,019.41
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 27381-0066 Motor 1/3hp200 240v 50/ 60hz1ph

