Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 28041-0011
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 28041-0011 Contactor
Item:
#1141993
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 28041-0011 |
| Manufacturer Part # | 28041-0011 |
| Height | 1.85" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 28041-0011 Contactor
$250.90
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 28041-0011 Contactor 4 Pole 25a 208/240v, Middleby Conveyor Oven Ps360ewb Ps520e Ps520g Ps536gs, Ps540e Ps540g Ps555 Ps570g
