$281.86
$285.06
Compare Price
You save
$3.20
(1%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 30004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 30004 Pan Crumb Ps555/570/wo W
Item:
#1246773
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 30004 |
| Manufacturer Part # | 30004 |
| Height | 2.13" |
| Width | 29.88" |
| Depth | 30.25" |
| Weight | 5.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 30004 Pan Crumb Ps555/570/wo W
$281.86
$285.06
You save
$3.20
(1%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 30004 Pan Crumb Ps555/570/wo W
