Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 3001878
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 3001878 Toaster Element 120v 450w
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 3001878 |
| Manufacturer Part # | 3001878 |
| Height | 0.5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 3001878 [ 120v 450w 1 Ph ] [ 5-3/4" H X 5-3/8" Wide ], [terminals 10" Wires With 3/16" F Push-on Qd, Middleby, Toastmaster Toaster Model, Extra Wide Slot Ht409 Ht424, Nu-vu

