Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 30019
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 30019 Ctn 64 3/4x56 3/4x49 1/ 4 360wb
Item:
#1246899
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 30019 |
| Manufacturer Part # | 30019 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 30019 Ctn 64 3/4x56 3/4x49 1/ 4 360wb
$383.86
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 30019 Ctn 64 3/4x56 3/4x49 1/ 4 360wb