Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 31000-0040
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 31000-0040 Chain Roller #40 22 1/2 360ths
Item:
#1246883
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 31000-0040 |
| Manufacturer Part # | 31000-0040 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 31000-0040 Chain Roller #40 22 1/2 360ths
$72.70
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 31000-0040 Chain Roller #40 22 1/2 360ths

