Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 310000135S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 310000135S Chain Roller 26 1/2
Item:
#1246483
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 310000135S |
| Manufacturer Part # | 310000135S |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 310000135S Chain Roller 26 1/2
$179.83
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 310000135S Chain Roller 26 1/2