Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 31765
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 31765 Guard Fan Wire Form
Item:
#1247296
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 31765 |
| Manufacturer Part # | 31765 |
| Height | 0.4" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 31765 Guard Fan Wire Form
$140.56
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 31765 Guard Fan Wire Form
