Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 32100-0058
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 32100-0058 Angle Hrs 2x1 1/2x27 1/ 2
Item:
#1247165
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 32100-0058 |
| Manufacturer Part # | 32100-0058 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 32100-0058 Angle Hrs 2x1 1/2x27 1/ 2
$24.18
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 32100-0058 Angle Hrs 2x1 1/2x27 1/ 2