$165.05
$167.50
Compare Price
You save
$2.45
(1%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 321636
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 321636 Shaft Drive Dz33/55 2 Per
Item:
#1245208
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 321636 |
| Manufacturer Part # | 321636 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 23.85" |
| Weight | 2.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 321636 Shaft Drive Dz33/55 2 Per
$165.05
$167.50
You save
$2.45
(1%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 321636 Shaft Drive Dz33/55 2 Per
