Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 322904
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 322904 Curtain Adjustable
Item:
#1253177
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 322904 |
| Manufacturer Part # | 322904 |
| Height | 0.3" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 22.15" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 322904 Curtain Adjustable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 322904 Curtain Adjustable
