Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall aftermarket .
- Engineered to match existing Middleby Marshall units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Middleby Marshall 35000-1080
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 35000-1080 Nylon Spacer 1 1/4 Od X 3/4 Id
| Fits with Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 35000-1080 |
| Manufacturer Part # | 35000-1080 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.25" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 35000-1080 Nylon Spacer, 1-1/4" Od X 3/4" Id White Washer .125" Thick, Middleby Marshall Oven
