Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 35820
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 35820 Transformer 36v Ce Dz5 5
Item:
#1247452
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 35820 |
| Manufacturer Part # | 35820 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 2.75" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 35820 Transformer 36v Ce Dz5 5
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 35820 Transformer 36v Ce Dz5 5
