Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 37000-0413
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 37000-0413 Weldment Idler (200 310 360)
Item:
#1506664
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 37000-0413 |
| Manufacturer Part # | 37000-0413 |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 37000-0413 Weldment Idler (200 310 360)
$124.36
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 37000-0413 Weldment Idler (200 310 360)