Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 372100101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 372100101 Wldmt Inner Shaft Seal Ps570s
Item:
#1247727
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 372100101 |
| Manufacturer Part # | 372100101 |
| Height | 0.7" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 372100101 Wldmt Inner Shaft Seal Ps570s
$92.84
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 372100101 Wldmt Inner Shaft Seal Ps570s
