Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 37900-0051
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 37900-0051 Plate Outer S/l6
Item:
#1249152
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 37900-0051 |
| Manufacturer Part # | 37900-0051 |
| Height | 1.5" |
| Width | 7.13" |
| Depth | 32.75" |
| Weight | 4.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 37900-0051 Plate Outer S/l6
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 37900-0051 Plate Outer S/l6

