$32.72
$61.45
Compare Price
You save
$28.73
(47%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 39002 Magnet Ceramic 2/pole
Item:
#1195047
Technical details
| Fits with Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 39002 |
| Manufacturer Part # | 39002 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Middleby Marshall 39002 Magnet Ceramic 2/pole
$32.72
$61.45
You save
$28.73
(47%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 39002 Magnet Ceramic 2/pole
