Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 39530
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 39530 Air/pressure Switch .08 Wc
Item:
#1151722
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 39530 |
| Manufacturer Part # | 39530 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 39530 Air/pressure Switch .08 Wc
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 39530 Air/pressure Switch .08 Wc

