- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Middleby Marshall 45017 Brush Set For B 087
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 45017 |
| Manufacturer Part # | 45017 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 45017 Motor Brush Set For Old Style Obsolete Motor M2378, "set Consists Of 2 Brushes 2 Springs & 2 Caps.", Blodgett, Oven Mt2136e Mt2136g Mt3255 Mt3855g Mt3870., Middleby Marshall Be3240 Ps540e Ps540g

