Free Shipping
Free Shipping
$810.45
$846.42
Compare Price
You save
$35.97
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 48391
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 48391 Wldmt Genie Lift Adapte R
Item:
#1254231
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 48391 |
| Manufacturer Part # | 48391 |
| Height | 5" |
| Width | 26" |
| Depth | 32" |
| Weight | 31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 48391 Wldmt Genie Lift Adapte R
$810.45
$846.42
You save
$35.97
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 48391 Wldmt Genie Lift Adapte R