$353.67
$365.78
Compare Price
You save
$12.11
(3%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 50163
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 50163 Kit Conveyor Pick Up Ps 536
Item:
#1249332
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 50163 |
| Manufacturer Part # | 50163 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 50163 Kit Conveyor Pick Up Ps 536
$353.67
$365.78
You save
$12.11
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 50163 Kit Conveyor Pick Up Ps 536
