$103.66
$108.27
Compare Price
You save
$4.61
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 50221
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 50221 Belt Poly V 180j6
Item:
#1249731
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 50221 |
| Manufacturer Part # | 50221 |
| Height | 0.75" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 50221 Belt Poly V 180j6
$103.66
$108.27
You save
$4.61
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 50221 Belt Poly V 180j6