Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 50517
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 50517 Poly Belt
Item:
#1148356
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 50517 |
| Manufacturer Part # | 50517 |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 50517 Poly Belt
