Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 50584 Belt
Item:
#1181113
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 50584 |
| Manufacturer Part # | 50584 |
| Height | 1.7" |
| Width | 7.45" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 50584 Belt
$116.61
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 50584 Belt Grip Notch Ax62, Middleby Conveyor Oven Ps540e
