$151.99
$153.71
Compare Price
You save
$1.72
(1%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 51356
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 51356 Plate Otr L5gn W/2 Rows Ps520
Item:
#1249008
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 51356 |
| Manufacturer Part # | 51356 |
| Height | 2.1" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 18.4" |
| Weight | 1.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 51356 Plate Otr L5gn W/2 Rows Ps520
$151.99
$153.71
You save
$1.72
(1%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 51356 Plate Otr L5gn W/2 Rows Ps520
