$18.60
$18.80
Compare Price
You save
$0.20
(1%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 51398
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 51398 Assy End Plug Mtg Brkt 0.875
Item:
#1249631
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 51398 |
| Manufacturer Part # | 51398 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 51398 Assy End Plug Mtg Brkt 0.875
$18.60
$18.80
You save
$0.20
(1%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 51398 Assy End Plug Mtg Brkt 0.875
