Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 58567
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 58567 Brkt Window Hinge Rt
Item:
#1254168
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 58567 |
| Manufacturer Part # | 58567 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 58567 Brkt Window Hinge Rt
$125.27
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 58567 Brkt Window Hinge Rt
