Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 59074
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 59074 Orifice .118 (3.0mm) Dr Ill
Item:
#1247930
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 59074 |
| Manufacturer Part # | 59074 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 59074 Orifice .118 (3.0mm) Dr Ill
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 59074 Orifice .118 (3.0mm) Dr Ill
