$110.58
$118.40
Compare Price
You save
$7.82
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 59264
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 59264 Bushing Rulon Ps520
Item:
#1249679
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 59264 |
| Manufacturer Part # | 59264 |
| Height | 0.9" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 59264 Bushing Rulon Ps520
$110.58
$118.40
You save
$7.82
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 59264 Bushing Rulon Ps520
