$31.08
$31.43
Compare Price
You save
$0.35
(1%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 59415
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 59415 Kit Gas Valve Conv Nat To Lp
Item:
#1254177
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 59415 |
| Manufacturer Part # | 59415 |
| Height | 0.75" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 59415 Kit Gas Valve Conv Nat To Lp
$31.08
$31.43
You save
$0.35
(1%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 59415 Kit Gas Valve Conv Nat To Lp
