Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 60496
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 60496 Plate Outr S/l6 W 5 Rows Ps670
Item:
#1506424
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 60496 |
| Manufacturer Part # | 60496 |
| Height | 2" |
| Width | 8" |
| Depth | 33" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 60496 Plate Outr S/l6 W 5 Rows Ps670
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 60496 Plate Outr S/l6 W 5 Rows Ps670