Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 60717
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 60717 Lbl Mm Wow Logo Plastic
Item:
#1243755
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 60717 |
| Manufacturer Part # | 60717 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 60717 Lbl Mm Wow Logo Plastic
$74.26
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 60717 Lbl Mm Wow Logo Plastic