Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 60830
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 60830 Wldmt Extension Tray 12 Ps520
Item:
#1241776
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 60830 |
| Manufacturer Part # | 60830 |
| Height | 2.3" |
| Width | 22.25" |
| Depth | 22.25" |
| Weight | 4.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 60830 Wldmt Extension Tray 12 Ps520
$227.91
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 60830 Wldmt Extension Tray 12 Ps520