$203.51
$205.83
Compare Price
You save
$2.32
(1%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 61220 Plate Inner Perf Non Co L
Item:
#1241787
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 61220 |
| Manufacturer Part # | 61220 |
| Height | 1.5" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 32" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 61220 Plate Inner Perf Non Co L
$203.51
$205.83
You save
$2.32
(1%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 61220 Plate Inner Perf Non Co L