Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 65173
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 65173 Washer Flat Nylon 0.0631" X 1" X 0.128"
Item:
#1197814
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 65173 |
| Manufacturer Part # | 65173 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 65173 Washer Flat Nylon 0.0631" X 1" X 0.128"
$16.93
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 65173 Washer Flat Nylon 0.0631" X 1" X 0.128"
