$40.99
$41.45
Compare Price
You save
$0.46
(1%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 65232
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 65232 Shaft Gearmotor 5/8
Item:
#1243781
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 65232 |
| Manufacturer Part # | 65232 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 65232 Shaft Gearmotor 5/8
$40.99
$41.45
You save
$0.46
(1%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 65232 Shaft Gearmotor 5/8