$339.87
$343.73
Compare Price
You save
$3.86
(1%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 65904
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 65904 Kit Cnv Nat Lp Ps540aft Er 6/21
Item:
#1241795
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 65904 |
| Manufacturer Part # | 65904 |
| Height | 0.9" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 65904 Kit Cnv Nat Lp Ps540aft Er 6/21
$339.87
$343.73
You save
$3.86
(1%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 65904 Kit Cnv Nat Lp Ps540aft Er 6/21
