Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Middleby Marshall .
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 65983
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Middleby Marshall 65983 Tray Extension 5
Item:
#1241686
Technical details
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 65983 |
| Manufacturer Part # | 65983 |
| Height | 3.05" |
| Width | 5.4" |
| Depth | 24.35" |
| Weight | 2.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Middleby Marshall 65983 Tray Extension 5
$223.74
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 65983 Tray Extension 5